📜 Hukukat Yazarlığı Nedir ?

Hukukat kendi bünyesinde ki hukuki metin yazarlarının yanı sıra ekibine yeni yazarlar katma yolundu bir adım attı. Bu bağlamda gerekli becerilere sahip hukukçu okurlarımızın içeriklerini yayınlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Hukukçu olarak kariyerinizi geliştirmek adına bir web sitesinde hukuki metin yazarlığı yapmak sizi bir adım öne taşıyacaktır. Sizler eğer bir hukuk fakültesi öğrencisi iseniz kendinizi geliştirmek için hukukat.com adresinde yazarlık yapmak öğrenciliğinize değer katacaktır.

Kariyerinizde yeni bir adım atmak ve aramıza katılmak istiyorsanız okumaya devam edin 👇

✍ Nasıl Hukukat Yazarı Olurum ?

Hukukat yazarı olmak için belirtilen mail adresine hukukçu olduğunuza dair sadece bir belge (öğrencilik belgesi, avukatlık ruhsatı…) göndermeniz yeterli olacaktır. Belge ile birlikte gönderdiğiniz içerikler sizinle iletişime geçtikten ve akabinde intihal testi yapıldıktan sonra isminiz ve kişisel bilgileriniz ile beraber sizin adınıza hukukat adresinde yayınlanır.

Gönderilen metinlerin hukuki bir tecrübe ile yazılmış olması hukukat okurları için oldukça önem sarf etmektedir. Hukuki yanı zayıf kalan metinler tarafımızca yayınlanmama hakkına sahiptir.

👉 Eğer sizlerde hukukat yazarı olmak istiyorsanız yazar@hukukat.com adresine hukukçu olduğunuza dair bir belge eşliğinde yayınlanmasını istediğiniz içeriğinizi gönderebilirsiniz.